Be Live Experience Playa La Arena

Be Live Experience Playa La Arena to czterogwiazdkowy hotel znajdujący się w Puerto Santiago na Teneryfie. Położony jest w odległości około 40 km od lotniska Reina Sofia, na które można dojechać korzystając między innymi z komunikacji autobusowej, przystanek znajduje się w odległości około 50 m. Tak bliskie położenie przystanku jest również bardzo wygodne, gdy chcemy za pomocą komunikacji miejskiej zwiedzać wyspę.

Hotel jest położony przy piaszczystej plaży pochodzenia wulkanicznego, a to oznacza, że piasek na niej jest ciemny. Co ważne jest ona wyróżniona Błękitną Flagą. Do dyspozycji gości są odpłatne po 5 euro za sztukę leżaki i parasole.

Hotel oferuje przebywającym w nim gościom liczne atrakcje i zajęcia, dzięki czemu nikt nie będzie się tutaj nudził. Do dyspozycji są różne zajęcia sportowe, basen. Dla dzieci jest przeznaczony osobny basen wraz ze zjeżdżalnią, jest również plac zabaw, a w mini klubie są organizowane cykliczne różne zajęcia przeznaczone dla najmłodszych. Jest też możliwość zostawienia dzieci pod opieką hotelowej opiekunki.

Dla dorosłych również nie brakuje atrakcji i doskonale przygotowanych miejsc do wypoczynku.
Do dyspozycji gości są dwa baseny, aerobik, kort tenisowy, mini-golf, bilard, siłownia.
Dodatkowo animatorzy o różnych porach prowadzą zajęcia, konkursy. Oprócz tego są bary w lobby oraz snack bar przy basenie.

Pokoje w hotelu mają wysoki standard, są nowocześnie i elegancko urządzone. Hotel składa się z 8 pięter, są w nim 432 pokoje, lobby, restauracje, w których serwowane są potrawy kuchni międzynarodowej, również potrawy wegetariańskie i bezglutenowe.

W opcji all inclusive podawane są o określonych porach śniadania – 07.30 do 10.30, lunche 13.0 – 15.0 oraz obiadokolacje między 19.00 a 22.00.

Z dodatkowych udogodnień w lobby jest dostępny bezpłatny internet, jest również fryzjer, przechowalnia bagażu, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów oraz kawiarenka internetowa.

Mieszkając w Playa La Arena można wybrać się na wycieczkę do Los Gigantes, pięknego kurortu znajdującego się w pobliżu klifów. Warto też wybrać się do Garachico, niewielkiej pięknego miasteczka, w którym można zobaczyć znakomite zabytki tutejszej architektury, szczególnie warte uwagi są kościoły.Możliwość komentowania została wyłączona.

Visit Us On TwitterCheck Our Feed