Samos

Majorka od wielu lat cieszy się dużą popularnością, każdego roku odwiedzana jest przez miliony turystów z całego świata. Ta malownicza wyspa przyciąga podróżnych nie tylko wspaniałymi krajobrazami czy piękną pogodą, również tamtejsze hotele oferują zakwaterowanie na najwyższym poziomie. Odwiedzając Magaluf, modny kurort Majorki, warto wykupić nocleg w hotelu Samos.

Ten turystyczny kompleks mieści się w samym centrum Magaluf, w odległości 250 metrów od wybrzeża, spacer na miejską plażę trwa zaledwie kilka minut. Dużym atutem miasteczka Magaluf jest bliskość lotniska, znajduje się ono około 17,5 kilometra od hotelu Samos. Miasteczko usytuowane jest również niedaleko stolicy wyspy, Palmy. Samo Magaluf jest niewielkie, jednak oferuje turystom wiele atrakcji. Nurkowanie, parki rozrywki, podróż statkiem na dzikie wyspy – to tylko niektóre z nich.

Do dyspozycji podróżnych są wygodne pokoje w przystępnej cenie. Można skorzystać z apartamentów pojedynczych, podwójnych lub grupowych – 4-osobowych. Każda sypialnia posiada własną łazienkę, jest klimatyzowana, znajduje się w niej telefon, telewizor. Goście wybierający hotel Samos w szczycie sezonu, aby mieć pewność otrzymania apartamentu z widokiem na morze, mogą skorzystać z oferty Premium. Dodatkowo w pakiecie otrzymają mini lodówkę, czajnik, duży wybór herbat.

W zależności od potrzeb, w cenę apartamentu wliczone jest śniadanie, obiadokolacja, lub trzy oddzielne posiłki. Jednak najciekawszą opcją jest wykupienie pakietu All inclusive. Wówczas skorzystamy z aż czterech różnych posiłków serwowanych w ciągu dnia, można także do woli spożywać napoje alkoholowe, serwowane w hotelowym barze w godzinach 9-23. Posiłki są tak rozmieszczone w czasie, aby każdy mógł z nich skorzystać. Śniadanie zjemy od 8.30 do 10.30, lunch od 13 do 15, podwieczorek od 16.30 do 18, natomiast kolację między 19 a 21.45. Do każdego posiłku podawane są również napoje, odpowiednie do pory dnia.

Goście hotelu mogą do woli korzystać z wielkiego basenu, rozmieszonych wokół niego leżaków, a także słonecznego tarasu, na którym jeszcze szybciej się złapiemy brązową opaleniznę. Na terenie kompleksu znajduje się także plac zabaw, sala do gry w bilard, oraz tenisa stołowego. Wieczorem można zobaczyć pokaz animatorów, organizowane są koncerty, goście mogą pośpiewać w trakcie karaoke. Na terenie całego kompleksu Internet jest bezpłatny, dotyczy to również pokojów. Za dodatkową opłatą można skorzystać z parkingu, wypożyczyć rower lub wykupić transfer na lotnisko.

Hotel Samos na Majorce

ZapiszMożliwość komentowania została wyłączona.

Visit Us On TwitterCheck Our Feed