Palia Maria Eugenia

Palia Maria Eugenia to hotel znajdujący się w miejscowości Calas de Mallorca we wschodniej Majorce. Do najbliższego miasta Porto Cristo jest około 10 km, do lotniska natomiast około 60 km.
Z hotelu do plaży prowadzi nadmorska ścieżka, sama plaża jest czysta i została wyróżniona Błękitna Flagą. Można tu wypożyczyć leżaki i parasole.

Do dyspozycji gości jest 203 pokoi 2 – osobowych z możliwością 1 dostawki lub pokoi rodzinnych z możliwością 2 dostawek – w postaci pojedynczych łóżek. Standardowe wyposażenie to łazienka, wentylator sufitowy, klimatyzacja, TV-sat, telefon, sejf. W razie potrzeby można otrzymac bezpłatnie łóżeczko dla dziecka do 2 lat.
Wyżywienie w pakiecie all inclusive: śniadania 08:00-10:00, obiady 13:00-15:00 i kolacje 19:30-21:30 – bufet w restauracji głównej. Między posiłkami zimne i ciepłe przekąski, kawa, herbata, ciasto, lody. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkohole serwowane w barze 10:30-22:30. W trakcie posiłków wino, piwo, woda i napoje. Obowiązek noszenia bransoletki All Inclusive, za którą nie jest pobierany depozyt.

W hotelowej restauracji bufetowej serwowane są świeże dania kuchni śródziemnomorskiej. Do dyspozycji gości jest również bar przy basenie i czytelnia.

Na terenie hotelu Palia Maria Eugenia znajduje się boisko do piłki nożnej i koszykówki, jak również siłownia. Urozmaicony program rozrywkowy obejmuje strzelanie z łuku i zajęcia fitness. Latem dzieci w wieku od 4 do 12 lat mogą bawić się w specjalnym klubie.
Dodatkowo dla dzieci jest plac zabaw i mini klub dla dzieci z animacjami. Bezpłatnie: tenis stołowy, kort tenisowy (wypożyczenie sprzętu – 5 EUR depozyt), wielofunkcyjne boisko sportowe, fitness, sauna, jacuzzi. Zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych, wieczorne animacje. Za opłatą: bilard (1,50 EUR/gra), automaty do gry.

Internet:
Stanowisko internetowe – płatne(5 EUR/dzień) oraz internet Wi-Fi na terenie całego hotelu – płatny (5-6 EUR/dzień w zależności od szybkości transferu).
Palia Maria Eugenia jest bardzo dobrą bazą wypadową do wycieczek po okolicy. Blisko stąd jest do Magaluf, Santa Posy, Zatoki Alkudyjskiej.

zdjęcia ze z strony itaka.pl

Opinie o hotelu można przeczytać:Możliwość komentowania została wyłączona.

Visit Us On TwitterCheck Our Feed